מידות כלליות
| אורך המחסום | A | 600 מ”מ |
| רוחב המחסום | B | 400 מ”מ |
| גובה המחסום | C | 1230 מ”מ |
| אורך הזרוע | D | 5000-6500 מ”מ |
| גובה הבסיס | E | 500 מ”מ |
מפרט טכני
| מהירות פתיחה סגירה | 5-30 שניות לפי דרישה |
| וולטז’ | 230V |
| זרם עבודה | 5A |
| הספק חשמל | 1000W |
| הספק מנוע | 1HP |
| זמן עבודה מקסימלי | 100% |
| עמידות בפמפרטורה | 30°– 70°+ |
| רמת הגנה | IP – 57 |
| כושר נגיפה | K – 4 |
הפעלה ושליטה
| מערכת ידנית | קיימת |
| מערכת שליטה | בקר |
| מערכת הבטחה כוללת | עיניות פוטו, גלאי כביש : לפי דרישה |
| אביזרים, אפשרות ל : | שלט רחוק , מערכת בקרה , קורא כרטיסים , מערכת גישה אוטומטית , לחצן חירום |
מחסום ביטחוני NO – 120
מחסום NO-120 מיוצר לפי סטנדרטים בינלאומיים ומשלב בתוכו מראה אסתטי מודרני עם חוזק ואמינות העבודה ללא הגבלה במספר פתיחות. המחסום פותח בעזרת טכנולוגיות עכשוויות המספקות למחסום אמינות ואיכות לתקופה ארוכת טווח , עמידות בתנאי שטח שונים ועלות תחזוקה נמוכה.
מחסום NO-120 הוא מחסום אנטי ונדלי, אמין וחזק. ניתן לשלב כבל פלדה למניעת התפרצות הרכבים. מחסום NO-120 מומלץ לשימוש באתרים עם דרישת בטחון גבוהה מאד, מתאים לשימוש במעברי גבול ומתקנים ביטחוניים.
מחסום NO-120 בעל גוף מפח מגולוון עמיד ביותר כולל צבע עליון על פי בחירת הלקוח בכפוף לקטלוג צבעים של חברת א.ב. קידמה בע”מ.
המחסום בנוי בצורה נוחה ופשוטה לתפעול .מחסום NO-120 מגיע יחד עם יסוד קומפקטי מיועד ליציקה שמאפשר התקנת המחסום בשטח באופן מהיר ונוח.ניתן התקין את המחסום הן כיחידה עצמאית והן בשילוב עם מערכות נוספות במערך הביטחוני.
מחסום NO-120 כולל:
- מפתח ידני שמאפשר שחרור מהיר בעת הפסקת חשמל.
- משקולת לאיזון.
- ציר מרכזי בקוטר 40 מ”מ כוללי חיבור למיסב בית אומגה מסוג CF 207 (מחסום פניאומטי).
- דלת כולל מנעול ומפתח.
- זרוע אלומיניום 130*20 \ מוט ברזל 100 מ”מ.
- מנוע כולל גיר, שרשרת וגלגלי שיניים.
ניתן לאבזר את המחסום במספר אביזרים המומלצים לעבודה יעילה, בטוחה ובטיחותית של המחסום, כגון, עיניות פוטו / גלאי כביש ועוד. שליטה על עמוד מחסום NO-120 מתבצעת במספר דרכים: שלטים ומקלטים, מערכת טלפונים, קורא כרטיסים, פנלי הפעלה וכו’.


