מידות כלליות
| דגם | בודדת | זוגית | |||
| גובה הקרוסלה | A | 220 ס”מ | 220 ס”מ | ||
| רוחב הקרוסלה | B | 320 ס”מ | 160 ס”מ | ||
| כמות הצלעות | 4 | 3 | 4 | 3 | |
| זווית בין הזרועות | C | 90° | 120° | 90° | 120° |
מצבי עבודה אפשריים
| דגם | כניסה חופדית | כניסה מבוקרת | יציאה חופשית | יציאה מבוקרת |
| NO-220/K1 | + | – | + | – |
| NO-220/K2 | – | + | – | + |
| NO-220/K3 | + | – | – | + |
| NO-220/K4 | – | + | + | – |
| NO-220/K5 | + | – | אין יציאה | |
| NO-220/K6 | – | + | אין יציאה | |
| NO-220/K7 | אין כניסה | + | – | |
| NO-220/K8 | אין כניסה | – | + | |
מפרט טכני
| זמן פתיחה | עד 30 אדם לדקה |
| וולטז’ | 230V |
| הספק חשמלי | 500W |
| הספק מנוע | 24V-2A |
| זמן עבודה מקסימלי | לא מוגבל |
| עמידה בטמפרטורה | 70° |
| צלעות | 4 צלעות ב90° – 3 צלעות ב 120° |
| מבנה הקרוסלה | ברזל שחור + צבע עליון , ברזל מגולוון + צבע עליון , נירוסטה |
| אפשרויות/ תוספות | דלת ידית , תאורה עליונה , פיקור מהיר של קרוסלה |
| מנגנון הפעלה | מחוזק אנטי ונדלי |
הפעלה ושליטה
| מערכת ידנית | קיימת |
| אפשרויות הפעלה | לחצן הפעלה, קורא רכטיסים, כל אלמנט פתיחה אחר |
קרוסלה גבוהה כפולה / בודדת NO – 220
קרוסלה NO-220 מיוצרת לפי סטנדרטים בין לאומיים ומשלבת בתוכה מראה אסתטי מודרני עם חוזק ואמינות העבודה ללא הגבלה בזמן העבודה.
ניתן להזמין גם קרוסלה בודדת וגם קרוסלה זוגית.
הקרוסלה NO-220 מיוצרת לפי מידות הלקוח בהתאמה אישית לכל דרישה. הקרוסלה מיוצרת בעזרת טכנולוגיות עכשוויות המספקות לה אמינות ואיכות לתקופה ארוכת טווח , עמידות בתנאי שטח שונים ועלות תחזוקה נמוכה.
הקרוסלה NO-220 בנויה בצורה נוחה ופשוטה לתפעול, התקנה ופירוק מהירים.
הקרוסלה NO-220 בעלת מנגנון הפעלה אנטי ונדלי מיוצרת מחומר איכותי ברמת גימור גבוה כולל צבע עליון על פי בחירת הלקוח בכפוף לקטלוג צבעים של של חברת א.ב. קידמה בע”מ.
ניתן לקבל את הקרוסלה NO-220 במספר מצבי עבודה (ראה פירוט לעיל בטבלה “מצבי עבודה אפשריים”). ניתן להזמין את הקרוסלה עם תוספת של דלת ידית, תאורה עליונה ועוד.


