מידות כלליות
| מפתח השער | A | לפי דרישה |
| גובה הכנף | B | לפי דרישה |
הפעלה ושליטה
| מערכת ידנית | קיימת |
| מערכת שליטה | בקר |
| מערכת הבטחה כוללת | עיניות פוטו , גלאי כביש : לפי דרישה |
| אביזרים, אפשרויות ל : | שלט רחוק , מערכת בקרה , קורא כרטיסים , מערכת גישה אוטומטית , לחצן חירום |
מפרט טכני
| זמן פתיחה | משתנה |
| וולטז’ | 230/400V |
| הספק מנוע | לפי משקל השער |
| זמן עבודה מקסימלי | לא מוגבל |
| עמידה בטמפרטורה | 70°+ 30°– |
| רמת הגנה | IP – 68 |
| רשת הגנה מרותכת | 150x50x4,5 |
| מנורה מהבהבת | 24V 230V |
| ארגז חשמל | 40x40x20 |
| חצי אוטומט ראשי | 10A |
| מפסק גבול (שני מצבים) | אטום IP – 58 |
| יסוד בטון | כולל יסוד בהתהם לסוג השער. סוג בטון B300 |
| עיניים פוטו | משדר מקלט 2V AC DC |
| שנאי | 24V AC |
| סף רגישות גומי | רגישות לחץ |
שער כנפיים
שער כנפיים מיוצר לפי סטנדרטים בין לאומיים ומשלב בתוכו מראה אסתטי מודרני עם חוזק ואמינות העבודה ללא הגבלה במספר פתיחות.
השער בא במפתחים שונים לפי דרישת הלקוח. שער כנפיים בא עם צבע עליון על פי בחירת הלקוח בכפוף לקטלוג צבעים של חברת א.ב. קידמה בע”מ. שער כנפיים מגיע יחד עם יסוד מיועד ליציקה המאפשר התקנת השער בשטח באופן מהיר ונוח. גובה השער ופריסתו ניתן לשינוי על פי בקשת הלקוח.
ניתן להתקין שער כנפיים הן כיחידה עצמאית והן בשילוב עם מערכות נוספות דרך הבקר.
ניתן לאבזר את שער הכנפיים הסטנדרטי במספר אביזרים נוספים המומלצים לעבודה יעילה, בטוחה ובטיחותית של המחסום, כגון, עיניות פוטו/גלאי כביש ועוד.
שליטה על השער מתאפשרת במספר דרכים : שלטים ומקלט, מערכת טלפונים, קורא כרטיסים, פנלי הפעלה ועוד.

