מידות כלליות
| מפתח השער | A | 10מ’ | 10.5 מ’ | 11 מ’ | 11.5 מ’ | 12 מ’ | 12.5 מ’ | 13 מ’ | 13.5 מ’ | 14 מ’ |
| אורך הכנף | B | 14.9 מ’ | 15.6 מ’ | 16.1 מ’ | 16.6 מ’ | 17 מ’ | 17.5 מ’ | 18 מ’ | 18.5 מ’ | 19 מ’ |
| גובה הכנף | C | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ |
מפרט טכני
| זמן פתיחה | משתנה |
| וולטז’ | ממיר תדר תלת פזי 400W |
| הספק חשמל | 3000W |
| הספק מנוע | 1.5HP |
| זמן עבודה מקסימלי | לא מוגבל |
| עמידה בטמפרטורה | 70°+ 30°– |
| רמת הגנה | IP 55 |
| פס שיניים | מודול 6 : 40×30 מ”מ פלדה |
| גלגל שיניים | Z – 22 |
| רשת הגנה מרותכת | 150x50x4,5 |
| מובילי השער | 30×30 מרובע |
| גלגל | קוטר 350 מ”מ עובי 70 מ”מ |
| מיסב עתום Z-Z | 64-13 |
| מנורה מהבהבת | 24V 230V |
| ארגז חשמל | 40x40x20 |
| חצי אוטומט ראשי | תלת פזי 3+10A |
| מפסק גבול (שני מצבים) | מגע סגור |
| יסוד בטון | כולל יסוד בהתהם לסוג השער. סוג בטון B300 |
| עמוד נגדי | מותאם לגובה השער |
| עיניים פוטו | משדר מקלט 2V AC DC |
| שנאי | 24V AC |
| מגן גלגל עליון | 350x150x5 |
| ידית שחרור | אום 28 |
| סף רגישות גומי | מגע סגור ופתוח |
הפעלה ושליטה
| מערכת ידנית | קיימת |
| מערכת שליטה | בקר |
| מערכת הבטחה כוללת | עיניות פוטו , גלאי כביש : לפי דרישה |
| אביזרים, אפשרויות ל : | שלט רחוק , מערכת בקרה , קורא כרטיסים , מערכת גישה אוטומטית , לחצן חירום |
שער קונזולי סטנדרטי כבד NOG 10000-14000
שער קונזולי כבד NOG 10000-14000 מיוצר לפי סטנדרטים בינלאומיים ומשלב בתוכו מראה אסתטי מודרני עם חוזק ואמינות העבודה ללא הגבלה במספר פתיחות.
השער בא במפתחים בין 10 ל 14 מ’.שער מסיבי בעל גוף מפרופילי פלדה, עמיד ביותר בתנאי שטח שונים. שער קונזולי כבד מתאים לשימוש באתרים עם דרישת בטחון גבוהה ביותר. השער בנוי בצורה נוחה ופשוטה לתפעול.
השער קונזולי כבד NOG 10000-14000 כולל צבע עליון על פי בחירת הלקוח בכפוף לקטלוג צבעים של חברת א.ב. קידמה.
שער קונזולי כבד מגיע יחד עם יסוד המיועד ליציקה ומאפשר התקנת השער בשטח באופן מהיר ונוח. מידות היסוד משתנות לפי סוג השער.גובה השער ופריסתו ניתנות לשינוי בהתאם לדרישת הלקוח.ניתן להתקין את השער הקונזולי הכבד הן כיחידה עצמאית והן בשילוב עם מערכות נוספות דרך הבקר.
ניתן לאבזר את השער קונזולי כבד NOG 10000-14000 באביזרים נוספים המומלצים לעבודה יעילה, בטוחה ובטיחותית של השער, כגון, עיניות פוטו/גלאי כביש ועוד.השליטה על השער מתבצעת במגוון אפשרויות לבחירה : שלטים ומקלט, מערכת טלפונים, קורא כרטיסים, פנלי הפעלה וכו’.


