מידות כלליות
| מפתח השער | A | 5 מ’ | 5.5 מ’ | 6 מ’ | 6.5 מ’ | 7 מ’ | 7.5 מ’ | 8 מ’ | 8.5 מ’ | 9 מ’ | 9.5 מ’ |
| אורך הכנף | B | 7.2 מ’ | 7.7 מ’ | 8.6 מ’ | 9.1 מ’ | 10.3 מ’ | 10.5 מ’ | 11.1 מ’ | 12 מ’ | 13 מ’ | 14 מ’ |
| גובה הכנף | C | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ | 1.9 מ’ |
מפרט טכני
| זמן פתיחה | משתנה |
| וולטז’ | ממיר תדר 1~ |
| הספק חשמל | 1000W |
| הספק מנוע | 1HP |
| זמן עבודה מקסימלי | לא מוגבל |
| עמידה בטמפרטורה | 70°+ 30°– |
| רמת הגנה | IP – 55 |
| פס שיניים | מודול 4 : 22×22 מ”מ פלדה |
| גלגל שיניים | Z – 22 |
| רשת הגנה מרותכת | 150x50x4,5 |
| מובילי השער | 25×25 מרובע |
| גלגל | קוטר 200 מ”מ עובי 50 מ”מ |
| מיסב עתום Z-Z | 11 – 60 |
| מנורה מהבהבת | 24V 230V |
| ארגז חשמל | 40x40x20 |
| חצי אוטומט ראשי | 16A |
| מפסק גבול (שני מצבים) | מגע סגור |
| יסוד בטון | כולל יסוד בהתהם לסוג השער. סוג בטון B300 |
| עמוד נגדי | מותאם לגובה השער |
| עיניים פוטו | משדר מקלט 2V AC DC |
| שנאי | 24V AC |
| מגן גלגל עליון | 200x150x5 |
| ידית שחרור | אום 28 |
| סף רגישות גומי | מגע סגור ופתוח |
הפעלה ושליטה
| מערכת ידנית | קיימת |
| מערכת שליטה | בקר |
| מערכת הבטחה כוללת | עיניות פוטו , גלאי כביש : לפי דרישה |
| אביזרים, אפשרויות ל : | שלט רחוק , מערכת בקרה , קורא כרטיסים , מערכת גישה אוטומטית , לחצן חירום |
שער קונזולי סטנדרטי קל NOG 5000-9500
שער קונזולי קל NOG5000-9500 מיוצר לפי סטנדרטים בינלאומיים ומשלב בתוכו מראה אסתטי מודרני עם חוזק ואמינות העבודה ללא הגבלה במספר פתיחות.
השער בא במפתחים בין 5 ל 9.5 מ’.שער NOG 5000-9500 הוא מסיבי בעל גוף מפרופילי פלדה , עמיד ביותר בתנאי שטח שונים. שער קונזולי קל בא עם צבע עליון על פי בחירת הלקוח בכפוף לקטלוג צבעים של חברת א.ב. קידמה בע”מ.
שער קונזולי קל מתאים לשימוש באתרים עם דרישת ביטחון גבוהה. שער קונזולי קל בנוי בצורה נוחה ופשוטה לטיפול.שער קונזולי קל NOG5000-9500 מגיע יחד עם יסוד מיועד ליציקה המאפשר התקנת השער בשטח באופן מהיר ונוח. מידות היסוד משתנות לפי סוג השער. גובה השער ופריסתו ניתן לשינוי על פי בקשת הלקוח.
שער קונזולי קל NOG5000-9500 מיוצר באופן המתאים גם לעבודה עצמאית וגם לשילוב עם מערכות נוספות דרך הבקר.
ניתן לאבזר שער קונזולי קל NOG5000-9500 במספר אביזרים המומלצים לעבודה יעילה של השער, כגון, עיניות פוטו, גלאי כביש ועוד.השליטה על השער הקונזולי הקלמתבצעת במספר דרכים : שלטים ומקלטים, מערכת טלפונים, קורא כרטיסים, פנלי הפעלה וכו’.


